Земните винтове за прости конструкции без използване на бетон са много предпочитани главно поради следните причини - бърз монтаж без нужда от много инструменти и други компоненти, могат да се натоварят веднага, пестят вашето време и пари, екологични са (след отстраняване нищо не остава в почвата), леки са и по-малки конструкции могат да се преместват, а благодарение на U-профила в края на винта имат широка гама от приложения.
Областта на използване е много широка – от малки или временни конструкции като огради, рекламни табла, указатели, мостчета, детски и градински къщички, оранжерии или слънчеви колектори. Препоръчваме статичното натоварване да се консултира със специалист.
Всеки земен винт може да има различна дължина от фабриката с отклонение +- до 5 см. Това трябва да се вземе предвид при изчислението на носимостта.

| Дължина | 900 mm |
| дължина на опаковката | 15 |
| Използвайте | градина, строителство |
| Повърхностно покритие | Горещ цинк |
| Измерение | 100x900 mm |
| Разширена ширина | 100 mm |
| ширина на опаковката | 12 |
| тегло на опаковката | 3 |
| Вариант | Количество в опаковка: 1 бр. |
| Тип вариант | Количество в опаковка 1 бр |
| височина на опаковката | 10 |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.