Квадратната улукова дилатация е ключов елемент за модерни квадратни алуминиеви улуци, който предпазва улуците от деформации, причинени от температурни промени. Задължително е да се използва, ако дължината на улуковата система надвишава 12 метра. Предлагаме два варианта: с борд и капак на гумата или без - вторият вариант е подходящ за последващ монтаж. Благодарение на висококачествения алуминий, дилатацията е устойчива срещу корозия, не изисква поддръжка и лесно се интегрира в системата. Предлага се в няколко диаметъра и цвята според RAL каталога, така че да пасне перфектно на дизайна на PREFA улуците.
| Цвят | Естествен алуминий |
| Диаметър | 86 mm |
| Цвят | Без цвят |
| Материал | алуминий |
| Екзекуция | Ъглова |
| Разширена ширина | 250 mm |
| Вариант | 250mm |
| производител | Prefa Aluminiumprodukte s.r.o. |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.