Правите куки PREFA са предназначени за монтаж на правоъгълни улуци под покривното покритие и благодарение на здравата алуминиева сплав се отличават с висока устойчивост и дълъг живот. Преди фиксиране е необходимо куките да се нагласят с необходимия наклон с помощта на огъвачка, което изисква опит и прецизност.
Минималният наклон на улука към водосточната тръба трябва да е 3mm на 1m. Този тип куки са най-сложни за монтаж и при невнимателно боравене може да се надраска повърхността. Благодарение на своята вариабилност куки могат да се пригодят към конкретната конструкция – може да се завъртят и да се фиксират странично или да се коригира наклонът според нуждите и да се поставят в прорез в обшивката или покривната летва. Осигуряват здраво закрепване и позволяват гъвкав монтаж на различни покривни конструкции.
| Тип | Равен |
| Цвят | луд P10 |
| Диаметър | 120 mm |
| Разширена ширина | 333 mm |
| Екзекуция | Ъглова |
| Цвят | Oříšková P10 (RAL 8019) |
| Тип цвят | подобен на RAL 8019 |
| видове | Кука за улук |
| Материал | алуминий |
| ширина | 120 mm |
| Вариант | Oříšková RAL 8019 |
| производител | Prefa Aluminiumprodukte s.r.o. |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.