Корнизната кука PREFA за правоъгълни улуци позволява директен монтаж на челната страна на корниза. Осигурява стабилно и естетично решение за закрепване на улуци PREFA. Изработена е от качествена алуминиева сплав, лека, здрава и устойчива на корозия.
Правилният наклон на улука трябва предварително да се измери и куките да се позиционират точно според него за оптимално оттичане на водата. Наклонът на улука към водосточната тръба трябва да е минимум 3mm на 1m. Монтажът е лесен и куката се предлага в различни цветове, съответстващи на системата PREFA, което позволява перфектно съчетаване с останалите елементи на покрива и фасадата.
| Тип | Корниз |
| Цвят | Антрацит |
| Диаметър | 120 mm |
| Разширена ширина | 333 mm |
| Екзекуция | Ъглова |
| Цвят | Антрацит P10 (RAL 7016) |
| Тип цвят | подобен на RAL 7016 |
| видове | Кука за улук |
| Материал | алуминий |
| ширина | 120 mm |
| Вариант | Antracit RAL 7016 |
| производител | Prefa Aluminiumprodukte s.r.o. |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.