Кръгла стойка за гараж за завинтване в таванна конструкция. Повърхностна обработка – галваничен цинк.

| Вариант | Количество в опаковка: 1 бр. |
| Тип вариант | Количество в опаковка 1 бр |
| Повърхностно покритие | Цинково бяло |
| Разширена ширина | 85 mm |
| Дължина | 210 mm |
| Материал | Стомана |
| Тип | Държач |
| ширина | 85 mm |
| Вид на резбата | Plný |
| дължина на опаковката | 15 |
| ширина на опаковката | 12 |
| височина на опаковката | 10 |
| тегло на опаковката | 0,074 |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.