Монтажният прът служи като помощно средство при завиване на земните винтове в земята. Диаметърът на поцинкования прът е 14 мм, а дължината 400 мм. За по-лесно въртене прътът е леко огънат.
| Дължина | 400 mm |
| дължина на опаковката | 15 |
| Използвайте | за монтаж на заземителни винтове |
| Диаметър | 14 mm |
| Измерение | 14x400 mm |
| ширина на опаковката | 12 |
| тегло на опаковката | 1 |
| Вариант | Количество в опаковка: 1 бр. |
| Тип вариант | Количество в опаковка 1 бр |
| височина на опаковката | 10 |
Този онлайн магазин използва „бисквитки“, които спомагат за правилното му функциониране. Използвайки нашите услуги, вие се съгласявате с тяхната употреба. Повече информация можете да намерите на този линк.